Uutiset

C2-G2 VALMENTAJAT KAUDELLE 2018-19

07.04.2018

Tiedote 6.4.2018

 

JOKERIT C2-G2 VASTUUVALMENTAJAT KAUDELLA 2018-2019

 Jokerit C2/ 2004 Sami Häppölä 040-846 3314 sami.happola@gmail.com

 Jokerit - Viikingit C2/ 2004 Niko Halttunen 040-5554722 nhalttunen@hotmail.com

 Jokerit D1/ 2005 Semir Ben-Amor 050-5678456 semirbenamor@yahoo.com

 Jokerit D2/ 2006 Timo Kuuluvainen 040 527 8394 timokuuluvainen1983@gmail.com

 Yhteydenotot Junioripäällikkö Mikko Nurminen 040 7743425 mikko.nurminen@jokerit.com

 Jokerit E1/ 2007 Jukka Kämäräinen 040-7717332 kamarjuk@live.com

 Jokerit E2/ 2008 Jari Paaso 050-5647101 jari.paaso@gmail.com

 Jokerit F1/ 2009 Tuomas Taskinen 040-334 1863 tuomas.taskinen@hel.fi

 Jokerit F2/ 2010 Jukka-Pekka Ahonen 050-4138379 jukka-pekka.ahonen@op.fi

 Jokerit G1/ 2011 Sami Nurkkala 050-599 0643 snurkkala@mmm.com

 Jokerit G2/ 2012 Mikko Nurminen 040-774 3425 mikko.nurminen@jokerit.com

 

JOKERIT C2-G2 JOUKKUEISSA PELAAMINEN KAUDELLA 2018-2019

 Jokerit joukkueet eivät järjestä keväällä 2018 varsinaisia try-out tapahtumia. Mikäli olet kiinnostunut  pelaamaan Jokerit joukkueessa kaudella 2018-19, ota yhteyttä Jokerit ikäluokan vastuuvalmentajaan.

 Jokerit D2/ 06 joukkueen kohdalla yhteydenotot

Junioripäällikkö Mikko Nurminen 040 7743425 mikko.nurminen@jokerit.com

07.04.2018C2-G2 VALMENTAJAT KAUDELLE 2018-19
12.03.2018A-C VALMENTAJAT KAUDELLE 2018-19
16.01.2018TIEDOTE
24.02.2015JOKERIT TOIMINNAN PÄÄMÄÄRÄT JA ARVOT
28.01.2015URHEILIJALÄHTÖINEN VALMENTAMINEN