Uutiset

VALMENTAJAT D1-G2 KAUDELLA 2019-20

14.02.2019

Tiedote 14.02.2019

 JOKERIT D1-G2 VASTUUVALMENTAJAT & MAALIVAHTIVALMENTAJAT KAUDELLA 2019-2020

 

Jokerit D1/ 2006

Vastuuvalmentaja Timo Kuuluvainen 040-527 8394 timokuuluvainen1983@gmail.com

Maalivahtivalmentaja Aleksi Kiviranta

Jokerit06 hakee maalivahtia, yhteydenotot Maalivahtikoordinaattori Vitali Taskinen

 

Jokerit D2/ 2007

Vastuuvalmentaja Sami Sumkin

Yhteydenotot Teemu Poussa Taitovalmentaja 050 370 1700 teemu.poussa@jokerit.com

Maalivahtivalmentaja Ville Turunen

Jokerit07 hakee maalivahtia, yhteydenotot Maalivahtikoordinaattori Vitali Taskinen

 

Jokerit E1/ 2008

Vastuuvalmentaja Jari Paaso 050-5647101 jari.paaso@gmail.com

Maalivahtivalmentaja Nestori Matila

 

Jokerit E2/ 2009

Vastuuvalmentaja Tuomas Taskinen 040-334 1863 tuomas.taskinen@hel.fi

Maalivahtivalmentaja Markus Soininen

 

Jokerit F1/ 2010

Vastuuvalmentaja Jukka-Pekka Ahonen 050-4138379 jukkap.ahonen@gmail.com

 

Jokerit F2/ 2011

Vastuuvalmentaja Sami Nurkkala 050-599 0643 snurkkala@mmm.com

 

Jokerit G1/ 2012

Vastuuvalmentaja Mikko Väisänen 050 344 5371 mikko.vaisanen@santanderconsumer.fi

 

Jokerit G2/ 2013

Vastuuvalmentaja Mikko Nurminen 040-774 3425 mikko.nurminen@jokerit.com

 

 

JOKERIT D1-G2 JOUKKUEISSA PELAAMINEN KAUDELLA 2019-2020

Jokerit joukkueet eivät järjestä keväällä 2019 varsinaisia try-out tapahtumia. Mikäli olet kiinnostunut pelaamaan Jokerit joukkueessa kaudelle 2019-20,

  • Kenttäpelaaja: ota yhteyttä Jokerit ikäluokan vastuuvalmentajaan
  • D1 – E2 Maalivahti: ota yhteyttä Jokerit maalivahtikoordinaattori Vitali Taskiseen

 

Lisätietoja

D1/ 2006 – E1/ 2008 Teemu Poussa Taitovalmentaja 050 370 1700 teemu.poussa@jokerit.com

E2/ 2009 – G2/ 2013 Mikko Nurminen Junioripäällikkö 040 774 3425 mikko.nurminen@jokerit.com 

Maalivahdit D1 - E2 Vitali Taskinen Maalivahtikoordinaattori 040 960 9506 vitali.taskinen@jokerit.com

 

11.03.2019JOKERIT SKILL CAMP 2019
08.03.2019JOKERIT C-2 ENSI KAUDELLA
26.02.2019JOKERIT C ENSI KAUDELLA
14.02.2019VALMENTAJAT D1-G2 KAUDELLA 2019-20
24.02.2015JOKERIT TOIMINNAN PÄÄMÄÄRÄT JA ARVOT
28.01.2015URHEILIJALÄHTÖINEN VALMENTAMINEN